למה דווקא אתרי וורדפרס?

וורדפרס – המערכת הכי פופלרית להקמת אתרים ובלוגים בארץ ובעולם:

  • גוגל מבין ומקדם אתרי וורדפרס
  • המערכת מתאימה לצפיה בסללולר
  • ממשק גמיש ונוח לעידכון שוטף
  • ניתן להוסיף בקלות עמודים ללא הגבלה
  • קל להעלות ולתייג תמונות
  • פשוט להטמיע סרטונים
  • עמוד הבית וסרגלי הכלים מתעדכנים אוטומטית
  • אלפי תוספים לאתר בחינם
  • שדרוגים למערכת בחינם

אתרים שיוצרים המרות

אנחנו מתמחים בבניית אתרי וורדפרס ובחמש עשרה השנים האחרונות בנינו אלפי אתרי וורדפרס, השתכללנו והבנו לעומק מה יכולה הפלטפורמה הזאת להעניק ללקוחות שלנו.

אנחנו מתמחים באתרים לעסקים ומבינים שזה לא מספיק שאתר יראה יפה ויהייה בנוי טכנולוגית בצורה מיטבית!

אתר שנראה מאוד יפה אבל אין לו כניסות של גולשים בעצם לא שווה כלום. המטרה שלנו היא ליצור אתר שיש לו כמות גדולה של כניסות והמרות. הכוונה היא להפוך גולשים באתר ללקוחות או דרך יצירת קשר או דרך רכישה בחנות.

 

אתרי וורדפרס רספונסיבים ומותאמים

אנו בונים אתרי וורדפרס רספונסיבים שמתאימים עצמם לכל סוגי המסכים, אבל לא רק! כל אתר מקבל התאמה מיוחדת לסלולאר על מנת לספק לגולש חוויה שלמה, נגישה ומספקת – כל זאת הודות לממשק הגאוני של וורדפרס המאפשר התאמה של רכיבים לסוג וגודל המסך הנבחר.

אתרי וורדפרס עם היררכיה מקדמת

שנים של ההתמחות בממשק וורדפרס שיכללו את היכולת שלנו להפיק מהפלטפורמה המגוונת הזאת, את המירב עבור כל לקוח ולקוחה.
אנו מאמינים שאתר אכן צריך להראות אסתטי ומושך, אבל בעיקר להיות בנוי בצורה מקדמת, עם היררכיה בריאה ותוכן איכותי.
לצערנו, אנו נתקלים שוב ושוב ברחבי האינטרנט באנדרטאות יפיפיות שלצערנו לא מביאות תנועה ולא ממירות ברמה מספקת, כלומר, חוטאות לסיבה לשמה הן נבנו.

בניית אתרי וורדפרס איפיון ומיקוד

תהליך העבודה שלנו מתחיל באיפיון והבנה עמוקה של צרכי הלקוח וממשיך בחקר מילים עוקפות תחרות ומתחרים אותן אנו מטמיעים באתר תוך כדי ההקמה שלו. אנו לומדים כל לקוח לעומק, עובדים אתו על הגדרת קהל יעד ובידול ויוצרים עבורו אתר שמביא לקוחות ממוקדים, כי הניסיון שלנו מלמד, שלקוחות ממוקדים הם לקוחות משלמים. מאחר ואנו עוסקים גם בקידום אתרים, יש לנו זווית ראיה מקיפה יותר, עמוקה יותר וכל אתר שעולה אצלנו לאוויר נבנה בצורה מקדמת שמדברת על גוגל ואל לקוח הקצה.

אתרי וורדפרס לדוגמא - בניית אתר בזמן קצר

עם השנים שמנו לב שאתר שעולה לאוויר כשהוא שלם ומצויד במערכת SEO שכל רכיביה מלאים – הנו אתר שקל לקדם למקומות הראשונים במנועי החיפוש ובראשם גוגל. האתרים אותם אנו בונים עולים לאוויר בזמן קצר ורק לאחר שכל החומרים הגרפיים והטקסטואליים נמצאים בידינו. אנו מקפידים על מילוי כל פרט באחורי הקלעים כך שהאתר יהיה נגיש, מותאם ויענה על השאלות הבוערות ביותר שיש ללקוח מתעניין.

בניית אתרי וורדפרס - פרויקטים אחרונים

אתרי וורדפרס לדוגמא - פרויקטים אחרונים והמלצות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן