קידום אתרים: זמן שהייה באתר

כשמדברים על קידום אתרים אורגני, אחד הפרמטרים הכי מורכבים לפענוח הוא משך הזמן שמבלה הגולש באתר. במאמר המקיף על קידום אתרים עסקנו במגוון תחומים שיש להם השפעה גדולה על קידום אתרים ואחד מהם הוא זמן השהייה באתר.

הידעתם?
גוגל יודע בדיוק כמה זמן הגולשים נשארים באתר שלכם, האם הם מקדישים זמן לקריאת התוכן המופיע בדף אליו נחתו? האם הם ישר יוצאים מהאתר כי התוכן לא רלוונטי לנושא אותו חיפשו? ו… האם הם עוקבים אחרי קישורים שמובילים לתוכן נוסף באתר?

ככל שהתוכן באתר מדויק יותר מבחינת מילות חיפוש – תוצאה שמגיעים אליה אחרי הבנה עמוקה של קהל היעד ובדיקה רצינית של מה גולשים מחפשים כשהם מחפשים אחרי תשובה לשאלה או פתרון בעיה שנמצאות אצלכם – והמידע והתשובות באתר ברורים, מונגשים ובעלי ערך אמיתי קיים סיכוי גבוה שהגולשים יישארו באתר לפרק זמן ארוך יותר והסיכוי שהם יעברו לרכישה של מוצרים או שירותים עולה וכהמשך ישיר, הקידום האורגני בגוגל טס קדימה.

ניהול פרויקטים

קידום אתרים: תוכן מרתק

טל לבנון – היא  יועצת לוחות זמנים, מומחית ל – ניהול פרויקטים ומפתחת שיטת הנתיבים הקריטים הנסתרים (HCP) לניתוח ושיפור לו"ז לפרויקטים.

טל מספר ששיטת HCP – Hidden Critical Paths – נתיבים קריטיים נסתרים (פטנט רשום) יושמה רק דרך תוכנת Hcp-Go ביותר מ-300 פרויקטי תשתיות ובנייה גדולים

באזור באתר שמוקדש לאמרים, טל לבנון מעלה כל כמה שבועות מאמר שעוסק באחד מהרעיונות שמחקר מילות החיפוש העלה, כמו תחומים של תוכנות לניהול פרויקטים ולוחות זמנים, טיפים עבור תוכנות מקצועיות בתחום, ניהול סיכונים בפרויקט ועוד… אנו דואגים לבצע עריכה למאמר, מוסיפים כותרות H2 שמכילות את צירוף המילים שבחרנו לקדם ועושים לו אופטימיזציה.

המטרה היא לחזק אצל גולשים שמגיעים לאתר את ההבנה שטל לבנון הינה בעלת מקצוע מיומנת שמבינה לעומק סוגיות שקשורות לתחום עיסוקה. אצל טל שמתמחה בתחום של ניהול פרויקטים וניהול לוחות זמנים – הדבר מקבל משנה תוקף בשל סגנון הכתיבה הייחודי שלה ודוגמאות שהיא מביאה מניסיונה המקצועי.

קידום אתרים: תוכן שימושי כמו טיפים ומתכונים

באתר שמרית הושקעו מאמצים רבים בקידום של מאמרים חשובים ומתכונים מעולים לדוגמא – מתכון לבצק פיצה, עוגת שמרים
כולנו יודעים שאין הרבה דברים שמחזירים אותנו לתחושה של בית כמו הריח והטעם של חלה לשבת.

המשיכו לאתר למתכון מושקע ומומלץ >> מתכון לחלה

קידום אתרים: תוכן ערכי ומקורי

החלטתם לקדם את האתר שלכם בצורה אורגנית?
כדאי שתפנו זמן ותתיישבו לכתוב תכנים מקוריים, ערכיים ובעלי ערך ללקוח.
אבל!
לפני שאתם משחיתים זמנכם לריק תתחילו בעבודת הכנה חשובה במיוחד: מחקר מילות מפתח.
מעבר לרשימה של צירופי המילים שתקבלו שיבהירו לכם מה כדאי לכם לקדם, תקבלו רשימה נוספת של נושאים שמעניינים את הגולשים בקשר למוצר או השירות שלכם.
מאר איכותי הוא מאמר שעונה על שאלה מהותית, מציע פתרון לבעיה, נותן חומר רקע שיעזור ללקוח פוטנציאלי לבחור בכם.
אל תהיו קמצנים!
שתפו מניסיונכם, הביאו סיפורים מהשטח תנו מידע שידוע רק לכם וככה תבדלו את עצמכם מהמתחרים.

בהצלחה!

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן