אנמצייה באתר מוסיפה

קידום אורגני של אתרים דומה לרכיבה על אופניים:
כדי לשמור על איזון, צריך להמשיך ולדווש

קידום אורגני של אתרי אינטרנט הוא תחום מרתק, המתחדש ומתפתח באופן תדיר. אין ספק שכדי להיות בעניינים, חשוב להיות מעודכנים.
אנו עוסקים בתחום למעלה מעשור וכשאנו מסתכלים אחורה, על הדרך שאנחנו ו- WORDPRESS עשינו בשנים האלו, נפלא לראות את השינוי הדרמטי.

בתחילת העשור השני של המילניום החדש, כשאורי החל לבנות אתרי וורדפרס כדי להטמיע בהם מודעות של גוגל, אמאזון ודומיהם – בניית אתר הייתה דבר מורכב שדרש כישורי תכנות והאפשרות להשתכר ממודעות קלה יחסית. כל שהיינו צריכים זה למצוא תחום מבוקש, לעצב אתר בסיסי, לאסוף תוכן מרחבי הנט, לשתול מודעות, קצת להשקות, קצת לתחח והכסף מהקלקה על ממודעות נכנס.

הכל השתנה בלילה אחד, כשבגוגל שחררו את עדכון פנדה, עדכון שמטרתו הייתה להפוך את האינטרנט למקום עם תוכן איכותי וערכי יותר. בלילה אחד האתרים שלנו נדחקו לשוליים האבודים של המרחב הווירטואלי ואנו למדנו שיעור חשוב בערך ללקוח.
מאז אנו מקפידים לשמור את עצמנו מעודכנים בגחמות של גוגל ולבנות ללקוחות שלנו אתרים שהם לא רק משובבי עיניים, מונגשים וקלים לניווט, אלא גם מלאים תוכן מקורי ואיכותי, בעלי מערכת SEO מסודרת ו…מבודלים זה מזה בטקסטים ובנראות.

אתרי וורדפרס, קוד פתוח ו- ELEMNTOR

מאז ש- ELEMNTOR, פיתוח מקומי ישראלי מגניב, נכנס לחיינו – השמחה שורה במעוננו.
זה מתחיל בכך שחלק גדול מנטל התכנות ירד מהכתפיים של אורי, משום שאני יכולה לעשות המון דברים שקודם לא יכולתי לעשות בלי עזרתו. וממשיך לפיתוחים מקסימים שגורמים לנו לדחוף עוד ועוד את גבולות ההבעה והיצירה.

אנימציה לאתרים - מומלץ?

אנימציה מוסיפה תנועה ודינמיקה באתר ויכולה להיות תוספת מעולה לאתר שלך. מומלץ להוסיף אנימציה לאתר אינטרנט רק כשהיא מוסיפה למטרות ולא מכבידה

רוצה להוסיף תנועה לאתר שלך ?

אתרי וורדפרס, ערך אמיתי

תחליטו מה שתחליטו, חשוב רק שתזכרו את המידע הבא:
ברחבי העולם קיימים מעל 1.3 מיליארד אתרי אינטרנט
35%  מהאתרים בעולם הם אתרי וורדפרס
4 מיליון אתרים מעוצבים בעזרת אלמנטור (גאווה מקומית, כבר כתבנו)
יותר גולשים עושים זאת דרך מכשירים ניידים מאשר ממחשבים נייחים
90% מהאינטראקציות באינטרנט מתחילות בהקלדה במנוע חיפוש

אז לפני שאתם חושבים על עיצוב מתוחכם, שימוש בריבים מתקדמים כמו אנימציה לאתרים, תוודאו שיש לכם ערך אמיתי, מקורי ומקדם באתר האינטרנט שלכם.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן